Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyire sós az...

Normális, hogy ennyire sós az izzadtságom?

Figyelt kérdés

[link]


Élőben sokkal durvábban nézett ki.


Szombaton voltam újságot hordani, bő 8 kilométer, hegyoldalban, kb 2 liter vizet kiizzadtam(annyit ittam, de nagyon keveset pisiltem utána).

Először azt hittem, hogy falfesték, de furcsa volt a nyom, így megnyaltam, és durván sós volt



2015. júl. 29. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Normális, nekem is szokott ilyen lenni, bár inkább pólón. Itt van egy kép az izzadtság összetételéről:

[link]


Ha ez helyes, akkor abban a két liter izzadtságban volt 2,5 g nátrium, 2 g klór meg egy csomó minden, abból már lehet ilyen folt.

2015. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Normális, de pótolnod kell az só, ásványi anyag veszteséget!
2015. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miskolci vagyok, nálunk mindenhol ásványvíz minőségű a víz, szóval sok oldott anyag van benne, ez elég vagy egyek valami ropit hozzá?
2015. júl. 29. 20:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nem minden nap hordasz újságot és változatosan táplálkozol, akkor elég az ásványcsapvíz. Ha ezt az izzadást naponta tolod, akkor jó lenne valami izotóniás ital vagy legalább egy kis sósropi. (Nem csak konyhasó van az izzadtságban, ezért jobb az izotóniás, mert abban más sók is vannak.)
2015. júl. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak szombatonként
2015. júl. 30. 10:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem elég. Meg nincs ekkora hőség minden szombaton.
2015. júl. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Viszonylag nagydarab vagyok, ha mozgok izzadok
2015. júl. 31. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!