Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegy leszedése előtt -...

Anyajegy leszedése előtt - közben - után mire lehet számítani?

Figyelt kérdés
Csak gondolkodom rajta, a combom hátulján van egy ronda, változó, nagy és úgy általában zavaró anyajegy, magánrendelésen tervezem leszedetni. Mire lehet számítani, hogy megy egy ilyen sebészeti dolog, számíthatok utána fájdalomra? Milyen áron szokták ezt végezni nagyjából? (Nem megyek államira. Semmiképp. Csak tájékozódom.)
2015. aug. 1. 14:24
 1/1 anonim válasza:
Én kórházban szedettem le három kiálló anyajegyemet hasamról, illetve oldalamról. Először érzéstelenítőt kapsz az anyajegy köré, így semmi fájdalmat nem fogsz érezni, csak kellemetlen nyomó, húzó érzéseket miközben kimetszik, illetve összevarrják a sebet. Nekem kb. 45 perc volt hogy a hármat leszedték. Én a végén eléggé szédültem, így lefektettek fél órára pihenni, csak utána indultam haza. Otthon kiment a fájdalomcsillapító hatása szép fokozatosan, és hát fájt azért meg minden napokig, de kibírható, főleg ha csak 1 helyen van. Fürdeni nehézkes, mert nem érheti víz. 3 hét múlva szedték ki a varratokat, ami kicsi, pár perces kellemetlenség volt.
2015. aug. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!