Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hasamról el kell távolítanom...

A hasamról el kell távolítanom a szőrt ultrahang vizsgálathoz?

Figyelt kérdés
férfi vagyok és még sosem voltam ilyen vizsgálaton, de nem mondtak semmit milyen előzetes dolgok szükségesek hozzá (azt is netről néztem hogy se enni se inni és lehetőleg tele hólyaggal -bár utóbbit nem tudom hogy lehetne megvalósítani)
2015. aug. 5. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell :)
2015. aug. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell borotválni/eltávolítani semmit, de ajánlott sok papírzsebkendőt vagy törlőt vinni, mert nem mindenütt adnak eleget, letörölni azt a zselés trutyit.
2015. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 OlivO válasza:

Ezt nem is hallottam, hogy nem lehet inni, most teli hólyag kell vagy nem kell inni? :D


A szőrt NEM kell leszedni.

2015. aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
elvileg 2 órával előtte már inni sem lehet szóval úgy kell időzíteni
2015. aug. 5. 12:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell leszedni a szőrt. Célszerű nem tele hassal menni, a telt hólyag pedig csak nőgyógyászati hasi UH-ra vonatkozik, ahol a gyerkőcöt nézik.
2015. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm
2015. aug. 5. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!