Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet mégis tüdőgyulladás?

Lehet mégis tüdőgyulladás?

Figyelt kérdés
A hét elején voltam mérgezés miatt kórházban (a részletek lényegtelenek). Az eset utáni napon reggel csináltak mellkasi röntgent, mert a lenyelt vegyszer miatt tüdőgyulladásom lehet(ett volna). Negatív lett, azt mondták semmi bajom, hazajöhettem. De kb. két napja nagyon köhögök, fáj a fejem, most már a hátam is egy kicsit. Meg a mellkasom, de az máskor is szokott. Szerintetek lehet, hogy mégis tüdőgyulladás, és a röntgenen nem látták? A kórházból más vírust is "sikerült" elkapnom, amiből már meggyógyultam, szóval lehet, hogy ez is csak valami vírus... De azért félek. Magas lázam nem volt, nem ment 38 fölé. Amint tudok, megyek orvoshoz, de azért érdekel a véleményetek. Esetleg ha tudtok valami jó házi tippet köhögésre, annak örülnék. :)
2010. márc. 7. 21:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!