Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem akarok sokáig...

Miért nem akarok sokáig üriteni (szarni)?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy sokáig kibirom úgy, hogy ne

üritsek kb 1 vagy 2 hétig is kitudom birni és nem ugy hogy, erőletettem és azért nem üritek és csak vég esettben szoktak menni WCre üriteni.. De amikor még kicsi voltam akkor is ez volt a baj... s most is pedig 16 vagyok már.


Miért lehet ez léccives normális válaszokat!


2015. aug. 7. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem akarat kerdese, ha radjon a szukseg, akkor menni kell.
2015. aug. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Könnyen ráfázhatsz.
2015. aug. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én se szeretem, de ha van inger akkor örülök és ha otthon vagyok akkor azonnal megyek is, mert nagyon ritkán szokott lenni nekem is. Nem ajánlatos viszont direkt visszatartani, ha közben elmehetnél, mert nem tesz jót neked az alábbi indokok miatt:

1. A széklet tele van méreganyagokkal, olyan dolgokkal aminek nem kéne a szervezetedben lenni. És amennyiben nem ürül ki a széklet időben, ezek a méreganyagok elkezdenek visszaszívódni.

2.Ha sokáig van bent és nem jön ki, nagyon könnyen kaphatsz bélcsavarodást, ami nagyon nem vicces dolog!

3. amikor már muszáj menni és ki is jön, akkor meg borzalmasan rossz érzés és az aranyered is kijöhet a sok erőlködéstől.

Ha meg nincs inger és nem csak "nem akarsz" akkor tamarinlax lekvár nekem bevált, rengeteg folyadék, tehát kb beöntés felülről, ha az se működik, akkor beöntés alulról. Ez nem játék én már voltam orvosnál emiatt, akinek konkrétan ki kellett szednie az ürüléket...szóval kérlek gondold át a dolgot és figyelj rá, hogy 1 hétnél biztosan ne legyen több!

2015. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!