Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Romlott szalamit ettem....

Romlott szalamit ettem. Hanyingerem van. Mit tegyek hogy jobban legyek? Holnap dolgoznom is kell, jobban akarok lenni.

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jönni akar vissza akkor hagy jöjjön én úgy vagyok vele. A szervezeted meg akar szabadulni tőle, ezért a hányinger.
2015. júl. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a naj hogy mar nem tudok hanyni csak hanyingerem van.
2015. júl. 26. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Fokhagyma.
2015. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A romlott ételtől legjobb megszabadulni, ahogy írják is előttem. Azaz lúdtoll birizga mandula környéke és szépen meghánytatod magad. Ha erre képtelen vagy, akkor kis tejet lehet inni rá. A tejfehérjék kicsapják a mérgező toxinok javát és alul-felül begyorsítják a dolgokat. Ha nem jön felül, akkor meg enni kell rá, hogy jöjjön mihamarabb alul... Amennyiben kijött aminek kellett, de még mindig (több mint fél napon keresztül) tart a hasmars, akkor egy fél kupica pálinkába kell egy egész szerecsendiót belereszelni. Az abban lévő csersav bestoppolja. Fontos, hogy őrölt nem jó, abban nincs csersav... Ha kettős látásod kezd lenni a romlott ételtől, akkor viszont azonnal doki, az nem játék! Ő szépen lenyom egy csövet és bő vízzel kimossa a gyomrod.

Ha kellemetlen a róka, akkor jön a Boa.

Az is rendbetesz persze, de az összes alternatíva közül ez lenne a lehető legkellemetlenebb...

2015. júl. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyél szenet. Carbo activatus /Carbo medicinalis néven kapható aktív szén, mérgezések ellen jó, ha az anyag még a gyomorban van, de igazából minden gyomor-rendetlenkedést elég jól kezel. Ha tejet iszol, előbb azt, aztán ha kijött valami, de nem lettél jobban, jöhet ez. Bár én erre a tejet inkább nem próbálnám...
2015. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a gyors valaszokat. Kijott belolem minden, jobban vagyok :)
2015. júl. 27. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!