Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Édesapám 12 órát dolgozik...

Édesapám 12 órát dolgozik kint a tűző napom és félek hogy valami baja lesz tudnátok valami gyógyszert amitől nem lesz fáradékony és erősíti az immunrendszerét?

Figyelt kérdés
+ még dohányzik is félek hogy a melegbe kap egy szívinfarktus vagy valami ilyesmit egyik ismerősöm így járt és nem szeretném hogy ez nálunk is bekövetkezzen

2015. aug. 7. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Ìgy elôbb fog agyvérzést kapni.. Én 8 òrát dolgozom kint a napon és ,csak 19 éves vagyok.. Ez van

..am egyen sok gyümölcsot,és zöldséget,igyon sok vizet.. L

2015. aug. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig legyen a fején valami világos színű sapka, hogy napszúrást ne kapjon, meg legyen nála sok folyadék. Ahogy előző is írta, gyümölcs, zöldség, ezek a legjobbak immunerősítésre, a gyógyszereket felejtsd el, mindenkire másképp hatnak, vannak mellékhatások is, lehet még többet ártanál.
2015. aug. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában a meleg nem fog neki semmiféle problémát okozni, ha ötven fok lenne, más lenne a helyzet. De még a fehér ember is kibírja a 36-37 c fokot. A munkaintenzitás a nem mindegy, attól kaphat hőgutát, és relatíve nem a túlmelegedés, az infarktus vagy stroke az, ami a legnagyobb veszélyt jelenti, hanem a figyelem csökkenése miatt bekövetkező baleset. A z ipari biztonságtechnika egyik alaptétele, hogy 25 c fok felett minden c fok hőmérséklet-emelkedés öt százalékkal növeli a baleseti kockázatot. Más szavakkal: azonos munkaterületen vizsgálva 40 fokban már 75 százalékkal magasabb a baleseti kockázat, mint 25 c fokon. Ez egyébként a közlekedési balesetek terén is megfigyelhető.

A legjobb immunerősítő a sok gyümölcs fogyasztása. Én tudom javasolni a propoliszt vagy a ginzenget is, de ez mindig az egyéntől függ, hogy mennyire jön be neki.

2015. aug. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A propolisz mellett a Béres-cseppet is ajánlom.
2015. aug. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!