Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ajakpiercinggel kapcsolatban...

Ajakpiercinggel kapcsolatban vannak fontos kérdéseim?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretnek snake bites ajakpiercinget, karikákat.Igaz hogy először egy (szerintem hülyén kinéző) rúd szerű piercinget raknak be hogy legyen hely es csak utanna vehetek karikat?? (Ugy nem lehuzas?) 2. Minden nap iszok tejet feherjeporral, hallotam hogy ilyenkor a gyogyulas alatt nem lehet tejtermeket fogyasztani, esetleg szívószállal meg tudnám oldani hogy tejet igyak anélkül hogy a tej a sebhez erne es valami gombas fertőzést kapna (a seb)? Vagy B terv először csak az egyik oldalt szúrjam és akkor ihatok tejet szívószállal a masikon...

2015. aug. 8. 01:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem mikor szúrták egyből karikát raktak bele.

És ugyan úgy ittam tejet meg ilyesmit és semmi baja nem lett... Erről még nem is hallottam.

2015. aug. 8. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!