Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nitrox therapy és RedBull...

Nitrox therapy és RedBull együtti hatása?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ez egy nagyon ritka "kísérlet" lenne. MAX havonta 1 alkalom de inkább 2 havonta. Nagy megterhelésűfizikai sport mellet. ha egymás után megiszom vagy esetleg összekeverem a nitrox therapy és a redbullt egy üvegbe és azt megiszom az mennyire káros a szívnek. szerintetek nagyon ritka haszálat mellett mennyire hatásos/káros.

(felnőtt és gyerek szervezetre

17/f 28f)



2015. aug. 8. 19:58
 1/2 Andi80018 ***** válasza:
Jó gyors lesz a pulzusod, felnyomja a vérnyomásod. Én Napalmot szoktam inni edzés előtt, de mindig vigyázok, hogy előtte pár órával igyak csak kávét, mert túl sok lesz a koffein, izzadok tőle, nem megy az edzés,rendesen leblokkolja az izommunkát. Szóval ha gondolod kipróbálhatod, de szerintem nem érdemes annyi koffeint bevinni egyszerre. Sőt, legközelebb koffein mentes no fokozót veszek, ha arra kerül a sor, mert a kávét azt szeretem. :-)
2015. aug. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. aug. 8. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!