Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » RedBull: mekkora adag hatásos?

RedBull: mekkora adag hatásos?

Figyelt kérdés

16F vagyok, holnap lesz egy nagyon fontos vizsgám és nagyon fáradt vagyok. Nem ittam még soha kávét, se energiaitalt, csak nagyon ritkán zöld teát.


Ha holnap iszom RedBullt, mekkora lehet az az adag, ami már hatásos, de nem lesz különösebb bajom tőle? Fél doboz már hatásos?


Köszönöm a válaszaitokat!



2012. ápr. 4. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne most próbáld ki, nem tudhatod, milyen hatással van rád.

Egy ismerősöm csinált ilyet, nem ivott soha kávét, akkor bedobott egy dupla erőset és erős szívdobogást meg kézremegést kapott.

Inkább feküdj le korán és aludd ki magad...

2012. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Inkább egy kávét igyál, mint energiaitalt. Kávéból se a legerősebbet.

De talán jobb lenne, ha kialudnád magad...

2012. ápr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még tanulnom kell, ma keveset alszom.
2012. ápr. 4. 17:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel, hogy a vizsga miatt izgulni fogsz vélhetően, és ez összeadódva bármilyen serkentővel furcsa hatású lehet.

Szerintem reggel zuhanyozz le és tornázz picit indulás előtt, annyi is elég lesz, egészen vizsgáig pörögni fogsz, utána meg aludd ki magad, így biztos nem lesz baj!


Sikeres vizsgát!

2012. ápr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, még az jutott eszembe, hogy ihatsz kólát esetleg, abban is van koffein. De figyelj rá, hogy egyél is mellé mindenképp!
2012. ápr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem ajánlom, hogy koffeinnel sokkold a szervezeted vizsga előtt, a vizsgadrukk ígyis pörgetni fog. Én matek érettségi előtt ittam egy BÖGRE kávét, alig tudtam koncentrálni az erős szívdobogás, kézremegés és mozoghatnék miatt. Nem ajánlom.


Ha nagyon muszáj, persze ihatsz. Egy doboztól nagyon nem fogsz bepörögni.

2012. ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!