Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy 14 éves‚ 158-159...

Egy 14 éves‚ 158-159 centis lánynak 38 kg normális? Aránylag izmos vagyok.

Figyelt kérdés

2015. aug. 9. 20:24
 1/9 nagyonhülye válasza:
Nem,egy tizessel több lenne az alap
2015. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyél tepertőt meg szalonnát melléje igyál kólát.
2015. aug. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
...ja és jósok disznósajtot.
2015. aug. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz izmos, hiszen nagyjabol egy tizessel vagy kevesebb az idealis sulyodnal. Baromi sovany lehetsz!
2015. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sokat eszek‚ de nemigazán hízok. A szalonnát‚ zsíroskenyeret‚ ilyen dolgokat imádom‚ szoktam is enni. :)
2015. aug. 9. 20:45
 6/9 anonim válasza:

Szalonnától nem fogsz hízni, csak a koleszterined lesz magas. Persze ettől még eheted, ha megkívánok :)

Amitől hízni tudsz, azok a gyors felszívódású szénhidrátok. Fehér lisztből készült péktermékek, cukros üdítők, édességek (a fogadnak nem tesz jót)

Kis testmozgás javítja az étvágyat. Lehet, hogy egyszerre csak kis adagokat eszel és naponta többször? Egyél csak 3szor egy nap, de akkor sokat. Szendvics, pizza, hamburger +szénsavas üdítő tágítja a gyomrot, így egyre többet tudsz majd falni. Amiket leírtam, pont az ellenkezője az egészséges életmódnak. Ha megváltoztatod a jól működő anyagcseréd egy zsírraktározóvá, utána nincs visszaút. Ha egészségesnek érzed így magad, ne akarj hízni.

2015. aug. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen magas vagyok, és ebben a korban ugyanilyen 'könnyű' voltam, pár évvel később is csak 40-42, és én is ugyanúgy zabálhattam bármit. Ha jól érzed így magad, akkor ne akarj hízni csak azért, mert mások cseszegetnek, hogy sovány vagy. Örülj, amíg nem kell azon aggódnod, hogy hány kalóriát viszel be, hogy ne hízz el.. :)
2015. aug. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Roxy_2013 válasza:
Igen ez így eléggé kevés de én is ennyi voltam 1 éve ugyanilyen magasan. Sokan mondták h anorexiás vagy de direkt sokat ettem és attól is csak fogytam. Szerintem nm gáz és van akinek ilyen az alkata :)
2015. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egészségesnek érzem magam‚ mindent megeszek. Azt meg kihagytam‚ hogy kajakozok. :D
2015. aug. 11. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!