Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magas vérnyomásnál mi a...

Magas vérnyomásnál mi a rosszabb érték?

Figyelt kérdés
Ha pl. 144 / 87 / 80, vagy ha pl. 127 / 85 / 105?

2015. aug. 10. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
A harmadik érték a pulzus lenne? A magas pulzus nem magas vérnyomás. Vérnyomás szempontjából az első enyhén magas, azaz a 144/87. A 127/85 nem magas viszont a pulzus nagyon magas. Szervezetre szerintem az utóbbi károsabb, mivel az elsőnél enyhén magas a vérnyomás, a 105-ös pulzus viszont nem enyhén emelkedett..
2015. aug. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És mit okozhat? :(


Voltam vele orvosnál, rendszeresen mérem, Cordaflexet írt fel, és annak beszedése után lett ilyen magas a pulzusszámom :( Most akkor nem jó nekem ez a vérnyomáscsökkentő?

2015. aug. 10. 12:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy a vérnyomáscsökkentő után lett jó vérnyomás és magas a pulzus? Hát menj vissza vele.. Ő az orvos, max ír fel másikat vagy nem tudom. Így nem hagynak az tuti.

Még annyit, hogy nyugalmi állapotban ennyi a pulzus? Mert ha igen, akkor tényleg menj vissza.

2015. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ülés után. Mostanában nem mozgok túl sokat a hőség miatt.
2015. aug. 10. 12:49
 5/7 anonim ***** válasza:
A meleg biztos, hogy sokat tesz rá. De szerintem akkor sem normális. Nekem 80 körül szokott lenni 8. hónapos terhesen, az úgy nekem oké ilyenkor, de a 100-at is alulról karcolja még most is.
2015. aug. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdtem szedni a vérnyomáscsökkentőt, akkor nekem is pár napig magas volt a pulzuszszámom, visszamentem, kaptam plusz még pulzuscsökkentőt is, attól meg annyira lement, hogy rosszul lettem, abbahagytam és egy idő után rendeződött.

Mérd napjában háromszor és ha mindig ilyen magas, akkor menj vissza a háziorvoshoz.

2015. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a tapasztalatom, mint az előző válaszolónak.
2015. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!