Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Tramadol mennyivel gyengébb...

A Tramadol mennyivel gyengébb mint a heroin?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy egytől-tízes skálán mennyi a Tramadol és mennyi a heroin, erősségben, pozitív és negatív hatásokban?

2015. aug. 13. 22:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ez tévedés. A szintetikus ópiátok ugyanúgy függőséget okoznak.
2015. nov. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 fari66 ***** válasza:
94%
A heroint csak akkor próbáld ki ha gazdag vagy, mert hidd el szinte azonnal ráfogsz szokni, pláne ha a Tramadol is bejött, akkor a heroint élvezni fogod mint a sz*rt. A hardcore heroin függők havi 200-300 ezer forintot elköltenek heroinra, de a tiszta heroin még drágább. A heroin a gazdag társadalmi rétegben is elterjedt, ők simán tudják tolni mert tiszta anyagot vesznek és nem viseli meg őket anyagilag, de az utcán kapható átlag heroin 1-2 év alatt tönkretesz, és a gatyád is ráfog menni, az átlag ember ezt nem engedheti meg magának. A heroinnál nem is az a legnagyobb veszély hogy káros, hanem az életmód ami a heroinfüggőséggel jár, az átlag ember csak bűnözésből tudja előteremteni a pénzt a heroinra, ők a tipikus junkie-k.
2015. nov. 23. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Igazából még rengeteg tervem van az életben, úgyhogy nem tervezek barnázni, majd hetvenévesen, karosszékben a diófa alatt ellövöm egy ház árát. :D
2015. nov. 23. 12:03
 14/24 anonim ***** válasza:
így van. Tiszta heroinból kevesebb kell, csak van az a hiba hogy az utcán egyszer jön egy tisztább adag, a mennyiség ugyan annyi lesz mint a szarból, aztán vége mert túladagoltad. A tiszta heroin (amit én is használtam pár évig) 12-15 000 ft (2013-ban ennyi volt), de ez tiszta, nem felütött, nekem nem volt drága, viszont egy kispénzű heroinfüggőnek már igen, ő ezt nem tudja megvenni és marad az utcai, na ott kezdődnek a bajok.
2015. nov. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én egyszer vettem ilyen szar utcai sötétbarna heroint de annyira fel volt ütve (ha egyáltalán tartalmazott heroint) hogy alig éreztem tőle valamit. A korházban kapott morfium százszor erősebb volt.
2015. nov. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
23%
Ti nagyon hülyé'k vagytok az a baj veletek... a füvet nem szabad legalizálni (hál'Istennek nem is lesz a közeljövőben magyarországon legalizálva). emberek életét teszi tönkre. nagy zenekarok frontemberei éveken át tartó drogozás után mesélik el hány ismerősök kattant be a fűtől vagy csak menj be egy nagyobb városi kórház pszichiátria részlegére, annyi huszonéves fiatalt fogsz látni akit még pénteken az iskola padból vittek be, mert túlszívta magát, hogy elgondolkozol azon miről papolok. csak az ilyen emberek, mint ti nem gondolkoztok
2016. márc. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én 2 éve szedem a tramadolt. Receptre kapom. Elmondanám hogy összetörve gyorsabban hat 6szem van olyan erõs hanem erõs mint a kokain hanem erõsebbb abszolut nincs fájdalom érzeted semmi és sokáig hat mig a hirô félôra addig a trama 4-5ôra ja és iszonyatos elvinási tünetei vannak tapasztalom
2016. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Xtrudalt válasza:

En csak tramadolt probaltam, heroint nem, de szerintem 1:10. Asszem 3-5 szemet vettem be egy nap, ittam is kozben soroket es eleg kellemes volt. Par napot probalgattam, de ez alatt is novelni kellett, hogy szint legyen. Felelemerzet + szorongas el, felszabadultsag. Ehsegerzet megszunik, kiszaradas. 90£ 90db 50mg.


#3, #16, orvosi funel probaljak minimalizalni a pszichoaktiv hatasokat es csak a hasznosra koncentralni. Nem ugy kell elkepzelni, hogy a korhaz dohanyzolyaban toljak a spanglikat naponta 3x eves elott. Amugy igen.

2017. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én keményen rákaptam a tramadolra. Orvosilag irtàk fel nekem havi 100 szemet erõs fájdalmakra. A legtöbb amit bevettem az 8szem 8x 100mg tramadol. Ûgy elszàlltam hogy a fū meg sem közelìtį. 4 hónapja csökkentem a napi tramadol adagomat mert pokoli elvonást okoz ha hirtelen hagyom abba.
2017. ápr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

" Kb. 600mg Tramadol már képes fele akkora hatást kiváltani mint 30mg heroin felszippantva "

Most toltam el 850 mg tramadolt éhgyomorra , a kapszulakat kettészedtem és belőlük a port energiaitalba kevertem. Hát eddig nem vmi nagy szám, a kórházi substitol ütősebb. A heroint még nem próbáltam, de sztem hülyeséget írtál, hogy olyat tud a tramadol adni, mint a nyalcsi. Jah és tnap is rögtön 650 mg tramadolal kezdtem, úgy hogy azelőtt szinte soha nem nyomtam max parszor régen 2 szem 37,5 milis tramadolt tartalmazó doertat.

2018. márc. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!