Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nincsenek emberek...

Miért nincsenek emberek számára is kifejlesztve olyan cseppek, amik a bőrön felszívódva tartósan távol tartják a különböző rovarokat, kullancsot stb. , ha állatok számára léteznek ilyen szerek?

Figyelt kérdés
Lehet idióta kérdés, de ma elgondolkoztam rajta, miután vettem a kutyáknak ilyen cseppeket a patikában. Számunkra miért nincsenek ilyen szerek? Az emberi testhez nem tudnak ilyet készíteni? Vagy egyszerűen nem lenne rá igény? Vagy van ilyen csak nem tudok róla?
2015. aug. 14. 01:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van, többféle is, testre használatos rovarriasztó szer, aeroszolos, pumpás, krém vagy stift kiszerelésben is.
2015. aug. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én kimondottan a hosszú ideig tartókra gondoltam, amik akár egy hónapon át biztosítanak védelmet.
2015. aug. 14. 13:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert az ember naponta fürdik, azonnal lemosnánk magunkról a papíron hosszú hatású szert. A kutya bolhanyakörvét is cserélni kell fürdetés után.
2015. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!