Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A rendszeres füvezés butít...

A rendszeres füvezés butít igaz ez az állítás vagy hamis?

Figyelt kérdés
2015. aug. 15. 11:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Én biztos vagyok benne hogy igen,de kíváncsi vagyok más véleményére is.
2015. aug. 15. 11:34
 2/10 anonim ***** válasza:
Hm??????????????????
2015. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mire alapozod az állításod, hogy butít?
2015. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Titusztitusz ***** válasza:
Igaz...Nem is értem hogy mi ebben a kérdés...
2015. aug. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Saját tapasztalat (én nem füvezek egyáltalán) plussz orvosok véleménye pl
2015. aug. 15. 12:22
 6/10 Titusztitusz ***** válasza:
Orvosok véleményével ne foglalkozz...CSAKIS a saját tapasztalataid legyenek a döntőek a kérdés eldöntése kapcsán...
2015. aug. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kedves hüledező nem füvezik, így tapasztalata sincs. Az orvosokban ne higgyen. Akkor hogyan? Ez itt a dilemma.
2015. aug. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Titusztitusz ***** válasza:
Elég az is bőven, ha csak KÖRÜLNÉZ maga körül, és számbaveszi azokat az illetőket az ismeretségi körében, akik "füveznek"...Aztán eldönti a nagy számok tükrében, hogy miket tapasztalt értelmi képességek terén a füvezők, illetve a kontrolcsoport tagjai között...(Én mondjuk megtettem már jó régen ezt a dolgot, és azt hiszem hogy jól kiérezhető az én meglátásom a dolgokat illetően az itteni hsz-ekböl...De nem akarom a saját meglátásaimat ráerőszakolni a kérdezőre, ezért is tanácsoltam neki azt, hogy nézzen körül ő is az ismerősei körében, és ne holmi orvosok megállapításai után menjen, akármit is mondanak az orvosok...MINDIG a saját szemének, és a saját meglátásainak higgyen csak...)
2015. aug. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez nagyon vicces. Csak igy megsugom most vegeztem az orvosin es kepzeld inkabb szivok egy raketat minthogy igyak. Van szereto baratnom, barataim, kozossegi eletem es melo is van. Szoval sajat tapasztalataim alapjan cafolva. Meg egyszer leirom sajat tapasztalataim alapjan. Illetve sok a sztereotipia sokan a kemenyebb drogosokat, akik szivnak ugyam marit, de mast is nyomnak es ugy neznek ki, mint a sajat nagyapjuk meg szetvannak csuszva. Nem ugyanaz.
2015. aug. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szamo77db ***** válasza:
Honnan tudjam? Egyszer sem próbáltam!
2016. máj. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!