Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem merek normálisan...

Miért nem merek normálisan ráülni a wc-re? 13/l

Figyelt kérdés

2015. aug. 18. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a nem normális ahogy csinálod? És otthon se? És azt neked kéne tudni szerintem, hogy mi a bajod...de tippelhetek ha elmondod hogyan csinálod a normális helyett:D
2015. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát még soha nem ért a fenekem hozzá a vécéülőke túlsó oldalához.. ja és otthon se merek
2015. aug. 18. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem senkinek se ér hozzá! Sőt, minek? Úgy kell rajta ülni, hogy bele menjen a vizelet, és kényelmes legyen. Most hogy belegondoltam, nekem se ér hozzá, csak elöl és oldalt. :D
2015. aug. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mármint a bőröm.
2015. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hátul nekem se ér hozzá:D Kinek ér hozzá? Ha ráülsz az elejére és nem guggolsz fölötte az már normális. Bár néha ln guggolni szoktam otthon is, nincs avval se semmi baj, ha neked az úgy jó.
2015. aug. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.!!
2015. aug. 18. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!