Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A lányomnak aki 11é ves...

Vanda95 kérdése:

A lányomnak aki 11é ves amikor pl. :fut, sportol, ugrálóvárazik el kezd fájni/görcsölni bal oldalt a hasa mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2015. aug. 18. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Menstruál már?

Nekem ugyan ez volt 13 évesen. Pont akkor jött meg a mestruációm. Tesi órán, amikor nagyon megerőltettem magamat, elkezdett borzalmasan fájni, görcsölni a hasam/méhem. Utána rá két hétre (2 héttel korábban a vártnál) elöntött a vér. Rögtön mentünk nőgyógyászhoz, írt fel gyógyszert (3 hónapig kellett szednem), és felmentett testnevelésből. Most 16 vagyok, és még most sem ajánlott a torna (csak a sulis, mert ott kihajtják az embert). Könnyebb mozgás - séta, bicikli, balett - viszont igen.

Szerintem ti is menjetek el nőgyógyászhoz (én a Budai Tiniklinikán voltam), ő majd segít (még ha nem is vérzik a lányod, mert akkor is valamilyen összefüggésben van a kettő).

Remélem tudtam segíteni.:)

2015. aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem menstuál köszönöm a segítséget
2015. okt. 28. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!