Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lézeres anyajegy eltávolítás?...

Lézeres anyajegy eltávolítás? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Akinek volt ilyen beavatkozás milyen tapasztalatai vannak? Maradt heg? Újra visszanőtt? Nem lett valami szokatlan elváltozás? Ma lett nekem megcsinálva de kicsit már parázok mert utána olvastam és olyanokat írnak,hogy ha nem vesznek mintát( amit nekem nem vettei) akkor lehet rossz indulatú és ha a lézer a gyökerét nem távolítja el akkor pont ez a beavatkozás miatt kezzd rosszindulatú lenni és akár be is rákososdhat... Nekem főleg volt 2 nagy az arcomon amiből még szőrszálak is nőttek szal nem tom,h most menn,ire kéne paráznom.. Bocs a kiborulásért,de nagyon örülnék ha leírnárok ,hogy nektket hogy mi volt..köszi:)

2015. aug. 19. 11:01
 1/6 anonim válasza:
Nekem sem vettek mintát, és jól vagyok, 2 éve szedték nekem ki, nem maradt heg, és nem nőtt vissza.
2015. aug. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arcomról vettek le 6 db-ot.. Hogyan mossak arcot? :
2015. aug. 19. 11:52
 3/6 anonim válasza:
Sziasztok! Tudom hogy már nem aktuális a kérdés, de hátha valaki erre jár.. Nektek látszódik a heg? Az arcomon vannak olyan anyajegyek amiket el szeretnék távolíttatni de mivel eléggé szembetűnő helyen vannak nemtudom hogy le merjem e szedetni őket. Előre is köszönöm a válaszokat:D
2017. okt. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia! Végül megcsináltattam és levetettem :) hát a 6ból 2 nek látszik a hege... de egyáltalán nem szembetűnő. A kicsik nem látszanak semennyire :)
2017. okt. 17. 22:26
 5/6 anonim válasza:

Még mindig gondolkodom hogy mi legyen. Nem lenne szép ha az arcom közepe heges lenne :/

Köszönöm a választ amúgy😊

Jaj egyébként fájt?

2017. okt. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
késsel sokkal csúnyább lenne azért is választottam én is ezt... kicsit fájt csak...teljesen kibírahtó :D
2017. nov. 6. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!