Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy 17 éves kórházba kerül...

Ha egy 17 éves kórházba kerül tényleg egy kórterembe kerül mondjuk egy 60 évessel?

Figyelt kérdés
2015. aug. 20. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne kerülhetne?
2015. aug. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
55%

Igen. 13 éves vagyok, július 15-én műtöttek, mert eltört a kulcscsontom, és össze kellett rakni. Egy éjszakára bent kellett maradnom, rajtam kívül egy fiatal lány volt még, a többiek mind hatvanon felüliek voltak. Borzalmas éjszaka volt.


13/L

2015. aug. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Azt vajon miért volt borzalmas egy 13 éves "hercegkisasszonynak' az éjszaka???
2015. aug. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
talán azért, mert a hatvanas sem egészségesen feküdt ott. Lehet, hogy fàjdalmai voltak és végignyögte vagy jajgatta, esetleg áthorkolta az éjszakát.
2015. aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
A szomszéd nenike is most jott haza, kb 80 eves es o gondozta frissen mutve a tobbi beteg (haldoklo) időseket, mert a gondozók felelőtlenek es be se mennek hozzájuk.
2015. aug. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Tehát a te olvasatod szerint csak a 60 pluszosok horkolnak. Szánalmasan idióta a fiatalság: tizen-husznévesek.
2015. aug. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

kedves 6, pontosan hol írtam, hogy csak ők horkolnak???

Hiába szólod le a fiatalokat, sok felnőtt sem tud (vagy nehezen tud) elaludni nyugodtan aludni idegen környezetben, szokatlan zajok, szagok között.

Ráadásul erre rátesz egy lapáttal, hogy akinek fájdalma van, az még a megszokottat is nyűgösebben viseli, nem a szokatlant...


olyan szintű utálat süt a soraidból, hogy az ezerszer rosszabb bármilyen kényes kamasznál vagy felnőttnél.

2015. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

intenzív osztályon férfiak és nők is lehetnek egy szobában, függyönnyel elválasztva bizonyos helyzetekben. HA én ott lenneék, nem bánnám, ha a szomszéd ágyon egy "medve" feküdne is, csak velem jól bánjanak.

a horkolás meg főleg nem zavarna, ha beteg vki, úgyis vagy alszik, vagy nem. ja, és készülj fel, hogy hajnal 5 kor hozzák a lázmérőt. és van, hogy egész éjjel ég a villany a folyosón. vagy menjél magánkórházba.

2015. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

13 évesen biztos hogy a gyerekosztályra visznek nem is értem ezt, 17 évest már nem tudom, lehet már 16-tól a felnőttre, vagy csak 18-tól ezt nem tudom.

Hát megpróbálják elkerülni azt hogy pelenkás szobába kerüljön de ha nincs más akkor ez van el kell fogadni.

2015. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
meg ugye sokkal nagyobb arányban vannak az idősek mint a fiatalok, tehát lehetetlen hogy egy szobában csak fiatalok legyenek, annak viszont örülj, ha nem egy pelenkás mellé kerülsz
2015. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!