Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erős hajtó hatású kávé?

Erős hajtó hatású kávé?

Figyelt kérdés
Reggel fogyasztva melyik fajta kávé vált ki leginkább székelési ingert? Eddig az instant, klasszikus Nescafé-t próbáltam, az nem mindig hat. (1kk kv, 1kk cukor, 1dl víz). Próbáltam még a 3in1 kávékat, az vicc kategória, illetve van még Douwe Egberts Omnia itthon (ezt még nem próbáltam, mert sose "főztem" még ilyet). Kotyogósom nincs, csak dzsezvám a törökhöz, meg vízforraló.

2015. aug. 23. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is sokat próbáltam már, de az instant Nescafé-t nem múlja felül semmi. Emeld a dózist szerintem. Én van, hogy beleküldök 2 tk-nyit is.
2015. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Este lefekveskor egyel meg egy kanal Tamarin lekvart es nem less gondod. A kavenak van reggel beindito hatasa, de valojaban nem hashajto ... ha szeklet problemad van, azt nem oldja meg.
2015. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2tk kávé, 1tk cukor, 1dl víz? :)


Amúgy a lekvárok, meg hasonlókban nem hiszek. Annyi szilvalekvárt meg birok enni akár tejjel, amennyit akarok, sehogy sincs sose hatása. Egyfelől átok, másfelől áldás is, ha azt nézzük. :)

2015. aug. 23. 20:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Számít azír a táplálkozás. Ződség-gyümőcs, sok rost kellesz!
2015. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!