Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanásszerű kiütések, amik...

Pattanásszerű kiütések, amik terjednek az arcon, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Múlt szombaton egy pattanásszerű valami volt a bőrömön, és estére véletlen belekaphattam, mert láttam hogy vérzett. Hétfőre nagy gyulladt pattanás lett, de felül sebes volt, így nem nyomkodtam, csak éjszakára raktam rá aloeverát. Szerdára körülötte már csomó kicsi piros pattanásféle hólyag volt, de folyt is belőlük valami, csütörtökre még tovább terjedtek ezek a gyulladtnak kinéző valamik. Csütörtök óta kenegetem fertőtlenítővel, de mintha alig akarna múlni... már egyik se gyulladt, csak piros a felülete, mintha az egész arcomon több nagy piros seb lenne. Kezdek kétségbe esni, hogy sose fog elmúlni, napok óta piros és sebes, néha kicsit viszketett. Volt már valakinek hasonló? 19/L
2015. aug. 24. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Még nem, de én a helyedben már régen elmentem volna bőrgyógyászhoz, nem szabad hagyni ennyire szétterjedni. Nem lehet pl ótvar?
2015. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azóta voltam a gyógyszertárba, a gyógyszerész herpesz elleni krémet adott, mert azt mondta hogy az ótvar is hasonló, de az sokkal csúnyább, vastagabb és sárga folyadék van rajta, szóval szerinte ez inkább herpesz. Köszönöm a választ!
2015. aug. 24. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért ha nem hat, akkor és nagyon terjed, akkor menj el bőrgyógyászatra, vagy a háziorvoshoz.
2015. aug. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mostmár igazából nem terjed, mondták is hogy kezd varasodni szóval gyógyul, azt mondták kb. 5-6 nap és el kell múlnia, de ha nem fog, tuti elmegyek a háziorvoshoz.
2015. aug. 24. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!