Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Extra nagy alvásigény mitől...

Extra nagy alvásigény mitől lehet?

Figyelt kérdés

Rengeteget alszom. Egy átlag felnőtt ember bőven beéri 7-8 óra alvással naponta. Én ha ennyit alszom, szinte használhatatlan vagyok napközben. Sokszor a 9 óra is kevés. Van, hogy 10 órát alszom éjszaka, aztán délben ismét olyan álmos vagyok, hogy alig birom nyitva tartani a szemem.

Már kiskoromban is sokat aludtam állítólag, de azért ennek felnőtt korra ki kéne egyenlítődnie, nem?


23/L


2015. aug. 24. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Vitamin- és mozgáshiány, ingerszegény életmód, nem fáradsz el.
2015. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vashiány is lehet (sápadtság jár mellé), pajzsmirigy alulműködés is (lassú emésztéssel). De lehet megszokás kérdése is. Régen én is ennyit aludtam és minden rendben volt, munka miatt megszoktam a kevesebb alvást, az első pár hét volt csak nehéz.
2015. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!