Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Középiskolások (gimisek)! Ti...

Középiskolások (gimisek)! Ti hány órát szoktatok aladni hétköznap?

Figyelt kérdés
Én 6-8 órát szoktam kb. egy átlag diák is ennyit alszik, vagy ez kevés.

2013. jan. 14. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz én már 23 éves vagyok, de emlékszem, mikor középiskolás voltam, 10-kor feküdtem és fél 7kor keltem fel. Tehét egy 8, 8,5 órát biztosan aludtam! Annyi kellett ahhoz, hogy jól tudjak teljesíteni. Most is ennyi kell. Amúgy a 8-at próbáld meg átaludni, a 6 az már necces!
2013. jan. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is kevés az amennyit alszom, de nem bírok végezni a tanulással. Este 6-kor fél 7-kor érek haza(mert edzésem van) és utána kb max egy órát tudok egyhuzamban tanulni mert ilyenkor mindig azt veszem észre, hogy nyitott szemmel alszom. És, hogy újból neki tudjak ülni a tanulásnak ki kell mennem a levegőre sétálni egy fél órát. És ezért sosem végzek. Meg mellesleg nincs vmi szivacsagyam, nem tanulok gyorsan.:(
2013. jan. 14. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Rendszerint 4-5 órát. Végzős vagyok, muszáj tanulnom.
2013. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azzal a 4-5 órával jól kicseszel magaddal. Kisebb teljesítményt tudsz majd leadni. Amit napközben megtanulsz, alvás közben válik emlékké, tehát ha tanulás után kevesebbet alszol, kevesebb információt tud feldolgozni az agyad, kevesebb lesz a tudásod.
2013. jan. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenre emlékszem, fáradt sem vagyok, amikor tudok, alszom többet is, de bármilyen hihetetlen is, jobban teljesítek, mint régen. Ja és amúgy mindenből ötös vagyok még mindig, szóval tényleg nincs gond az alvás mennyiségével. Mondjuk péntekre már elfáradok, de a hétvége kárpótol. De azért köszi, hogy aggódsz! :)
2013. jan. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is végzős vagyok! én 2 órakkor alszom el és 4 40 kor kelek mert még egy óra az út a sulimig!! tehát nem valami sokat alszom de nekem ez is elég!!! mert én így is teljesen kipihentnek érzem megam!
2013. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!