Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S! Három napja magas 39...

S. O. S! Három napja magas 39 fokos láz. Ehhez már Dr. House kéne? Tünetek lenn. Aki a tünetek alapján felismeri a vírusomat, kérem jelezze! S. O. S!

Figyelt kérdés

Négy nappal ezelőtt heves oldali fájdalom, székrekedés. (kb mintha egy vasrudat döftek volna az oldalamba)Három napja hirtelen rám törő magam 38,4-es láz, ami még két rubophen után az éjszaka felment 39,2-re. Délelőtt irány a doki, mondja hogy ez vírus. Levette a tenyésztést hogy tovább küldje (nem H1N1, mert semmi influenzára utaló tünetem nincs.) Szélet azóta se . Tegnapi nap folyamán a lázam 4 rubophen, 2 kúp és 3 hűtőfürdő után 38,2 és 39,4 között mozgott. ( az ügyelet baszott kijönni, közölték hogy hűtő-fürdőzzek.... :S )Ma reggelre lement 36-ra azaz már majdnem kezdtem kihűlni. Viszont délután háromra megint visszaszokott 3 bogyó mellett 38,8-ra.

Egyéb tünetek: fel vagyok fúvódva, a székletcseppek amik távoznak elég híg, nyúlós, nyálkás, középbarna színű. A gázok nem távoznak rektálisan, csak fenn(folyton büfögök) . Erre a doki tisasent javasolt, ebből 4 et vettem be de szinte semmi eredmény.

Aki a tünetek alapján felismeri a vírusomat, kérem jelezze, mert a tenyésztésig megpusztulok!!!!

24L


2010. márc. 10. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
rá van írva rubophen dobozára, hogy nem kell az egész dobozt beszedned 1 nap alatt
2010. márc. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bélrendszeri gondjaid vannak. A széklet alapján én arra gondolok, talán bélhurut. Tessék zaklatni az ügyeletet, ha nem mennek ki, te menj oda, szülő, barát, barátnő biztos elkísérne. Orvosi kezelésre van szükséged, valószínű h vmilyen antibiotikumot kell majd szedned, és addig is sok folyadék.
2010. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 17:34


Nyilván nem szedtem be az egész dobozzal , a napi maximum 8 db lehet. Csak mikor kezd az ember feje megfőni jön egy kis pánikhangulat.....

2010. márc. 10. 19:20
 4/6 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 17:41


Köszi a tippet....

2010. márc. 10. 19:30
 5/6 A kérdező kommentje:

Bélhuruttal kapcsolatba....

Disznótól el lehet kapni ?

mert hétvégén disznótorban voltam és én takarítottam a belet....

2010. márc. 11. 12:46
 6/6 Zsolt19 válasza:
Nem, nyugodj meg... :)
2012. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!