Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy zajlik az allergia...

Hogy zajlik az allergia vizsgálat? Illetve adnak rá hatásos gyógyszert?

Figyelt kérdés

Most készülnék majd menni valamikor végre valahára.

Parlagfűre tuti az vagyok..Minden évbe augusztus közepe felétől szeptemberig vagy első fagyokig szenvedés.


2015. aug. 26. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Több vizsgálatfajta van, de szerintem a legalapabb az, amikor az alkarodat megszúrják pár helyen tűvel és ráteszik az allergén anyagot. Vársz 20-30 percet és ha allergiás vagy valamire, az bepirosodik és viszketni kezd.

Felírhatnak gyógyszert, de vannak allergia gyógyszerek vény nélkül, pl a Claritine, amit ugye nem kell felírni.

2015. aug. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amit írtál pont nem ér semmit nálam,ezért is gondoltam,hogy el kellene menni hátha kapnék valami jobb gyógyszert ami tényleg a problémámra van és hatásos is...
2015. aug. 26. 10:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes lenne kipróbálnod a gyógynövényeket. Sok ismerősömnek segítettek már az allergiájukon.Jobbulást!
2015. aug. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem sokat értek ezek a gyógynövényes dolgok,ugyan úgy szenvedtem mint a kutya,illetve most is szenvednék ha nem lenne gyógyszer ami legalább kicsit tűrhetővé teszi a dolgokat csak nem tökéletes,de jobb mintha nem lenne ez se..
2015. aug. 27. 01:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen gyógynövényeket próbáltál, amik nem segítettek?
2015. aug. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!