Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 28 éves vagyok, már kétszer...

28 éves vagyok, már kétszer volt nagyon erös melkasi fájdalmam. Ez olyan mintha a gyomrombol indulna és szétterjed az egész melkasamon és a hátamra is kisugárzik. Mi lehet?

Figyelt kérdés
ezt tart kb 5 percig és amikor a legerösebb a fájdalom akkor abba marad. lehet hogy szivinfartus gyanus vagyok?
2010. márc. 11. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ártana egy kardiológust felkeresned akár priviben, akár beutalóval!
2010. márc. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia! a refluxnak is ugyanez a tünete. a háziorvos meg tudja állapítani, hogy szív vagy gyomor eredetű.mindenképpen kell orvosi vizsgálat, mert az ember a legrosszabbra gondol. a reflux fiataloknál is gyakori.
2010. márc. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha el mész egy EKG-ra,ott meg tudják mondani,hogy volt e már valami gond a szíveddel.Gondolok itt az infarktusra.Sokan kihordják lábon,de többnyire csak egyszeri alkalommal.A második esetnél,mivel már sérült a szív,a tünetek erősebbek,komolyabbak,és azt lábon nem hiszem,hogy bárki elviselné,így 99 %-ban orvoshoz fordulnak vele.Elképzelhető,hogy tényleg gyomorproblémád van,esetleg gyomorideg,de a mellkasi fájdalom más betegség tüneteként is szokott jelentkezni.Bízom benne,hogy nincs komoly bajod,de jobb lenne,ha orvoshoz fordulnál,mert itt látatlanban nagyon nehéz diagnózist felállítani.


Jó egészséget kívánok,


Üdv. Cardiologus asszisztens

2010. márc. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönszépen mindenkinek a tanácsokat természetesen megyek orvoshoz csak addig is érdeklödtem.
2010. márc. 11. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!