Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi az ami feljött a torkomból...

Mi az ami feljött a torkomból vagy lehet h nem is a torkomból, hanem a gyomromból esetleg? Máskor is vt már ilyen. Tüsszentettem és feljött ilyen sárgás pépes anyag.

Figyelt kérdés
De nem sok, csak ilyen 3-4 milis kb. De büdös is kicsit. Nem tudom leírni milyen, de nemtom mi lehet. De többször éreztem már h a tokromba van ilyen lerakódott vmi. De mi lehet? Mert nem vagyok megfázva sem, nem fáj a torkom se meg semmi.
2010. jún. 11. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
sz@r
2010. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kajamaradék lehet az, ha vki refluxos, akkor jön fel kaja vagy "ragad meg", ahogy te is írtad. Lehet sok a savad.
2010. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
első válaszoló. neked sárga a szarod? szánalmas vagy.
2010. jún. 11. 18:10
 4/6 A kérdező kommentje:
2.! Köszi! Én is erre tippelek. De nemtom miért sok a savam mikor sose éreztem gyomorsavat, meg nem fájt a gyomrom soha...ráadásul a táplálkozásra is odafigyelek. Nem eszek olyan sok savasító kaját már pár hónapja, mert életmódot váltottam. Lehet ezért jönnek fel ilyen lerakódások, mert tisztul?:S
2010. jún. 11. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:
tükörben is meg tudod nézni, ha az amire én gondolok: nyisd ki jól a szádat, és a fogsorod vonalában hátrébb, egy redő mögött lehet ilyen kis sárga darabos lerakódás. ez azért büdös, mert baktériumokból (is) áll. igaz, ez nem túl gusztusos dolog, de ki tudod szedni kézzel, vagy kiskanállal, csak kicsit hányingered lessz a nyálkahártya birizgálásától. és miután kiszedted ( ha kiszedted), öblögess mentolos szájvízzel, úgy lassabban rakódik le újra. nekem is volt ilyen problémám, mert elég sok gond van a torkommal. szerencsére már megszűnt. : )
2010. jún. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ezt meg fogom csinálni! :)
2010. jún. 12. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!