Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pigmentfolt eltavolitas, hogyan?

Pigmentfolt eltavolitas, hogyan?

Figyelt kérdés

A helyzez a kovetkezo:

A sok izzadastol es melegtol a mellem aladt gombak szaporodtak el, a borgyogyaszati kezeles utan a gombak eltunkek, de a barnasfolt megmatadt, mint koderult depugmentalt lett a borom. A borgyogyasz a boreadirt javasolva, de ez csak kissebb sikerrel valt be, a folt 90%-a megmaradt. Kinek mi valt be? Van kenocsom majfoltra, talan az?



2015. aug. 28. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Pigmentfoltot kiskoromban egyszerű módszerrel távolítottam el. Nagyító, napfény ezután simán le lehetett dörzsölni a bőrről. Aztán egy kis fertőtlenítő. A nagyobbak helyén maradt egy kis kráter, de idővel begyógyult. (Csak saját felelősségre ajánlom, nekem nem okozott panaszt a későbbiekben, de az emberek nem egyformák)
2015. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lézer kezelés.
2015. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
...a szemölcs szerű foltokra gondoltam, nem az elszíneződésekre. Azokat esetleg lézerrel lehet.
2015. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hosszabb barna folt, ami vegig fut a ket mellem alatt :/ ugy hogy eleg nagy.
2015. aug. 28. 20:07
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy mar regi kerdes, de talan valakit erdekelhet! Megoldodott a barna folt kerdese. :)

Sajnos nem gondoltunk ra, de a sulyporblemaim miatt endokrinologiara kuldtek, es kiderult hogy rejtett cukorbetegsegem volt sok even at, azert is hiztam, es mire esze vettuk kialakult a cukorbetegseg. A fertozes sajnos mar a cukorbetegseg miatt tudott kialakulni. A pigmentfolt amiota fugyelek a dolgolra, egyre csak halvanyodik, es most mar sefitenek a radirok is. Talan ez hasznos lehet valakinek, ha esetleg hasonlo cipoben jar! Nem art a kivizsgalas, es a hosszas huzavona!:)

2015. okt. 13. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!