Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől érzek így?

Mitől érzek így?

Figyelt kérdés

Pár napja úgy érzem, mintha csak álmodnék, vagy mintha kívülről figyelném meg az életem. Csak pár pillanatig tart, de nagyon kellemetlen érzés, és félek, hogy megbolondulok. Meg mostanában sokat kattogok azon, hogy "mi van ha meghalok", és néha ezen rettegek percekig. Régebben is volt már ilyen, de az már elég régen volt, és már elmúltak. Mitől lehet?

15/L



2015. aug. 28. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
A nyári időszak miatt nem lehet rendszertelen alvási szokás, illetve felületes, rövidebb időszakaszok? Ha egyre gyakoribb érzés, hogy nem vagy ébren rendesen, az nekem az insomnia jeleinek tűnik, ami elég sok embert érint, bárkivel lehet.
2015. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ébren vagyok rendesen. Tudom, hogy nem álmodom, tudom, hogy ébren vagyok, néha mégis úgy érzem, mintha álmodnék.
2015. aug. 29. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem alszol rendesen, gondolom ez az oka, hogy fáradt vagy, és nem éber. Tudod, ha álmos vagy, könnyebben álmodsz is, mert közelebb vagy ahhoz az állapothoz.
2015. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Minden este alszok legalább 7 órát, általában többet.
2015. aug. 30. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!