Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet az ujjam vége...

Mitől lehet az ujjam vége begyulladva és miért jön belőle átlátszó váladék ha nyomom? Nincs/nem volt seb ott.

Figyelt kérdés
Illetve mit csináljak vele, hogy hamarabb elmúljon?
2010. nov. 28. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolod hogy megsértetted, megszúrtad és fertőzést kapott?
2010. nov. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Orvos... Innen nem látom milyen, sorry.
2010. nov. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tüske?
2010. nov. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítsd, ha nincs otthon sebfertőtlenítő, akkor akár röviditallal is, de még az ecet is megteszi, holnap meg vegyél a patikában Tetrán kenőcsöt vagy valami más sebkezelő kenőcsöt és pár napig használd. Biztos van rajta valami apró sérülés, csak nem vetted észre és elfertőződött.
2010. nov. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én anyukámnak volt ilyen. Neki attól volt, hogy bement egy elég nagy tüske a körme mellé, és onnan nem tudta kiszedni. Aztán begyulladt, és folyton jött belőle a genny. Egszer, ahogy anyukám megnyomta, hirtelen kijött a tüske. Valószinüleg ez lehet a te problémád is. Ha nem múlik el, irány a doki. Az egészség nem játék.
2010. nov. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vmi gyulladás ezt biztosra mondom. és az általad vélt váladék az a sejtnedv. gyulladáskor fordul elő.

18/F

2010. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy a másik kézfejemen is előjött egy ilyen, kb olyan mint egy kis pattanás, csak ugye a teteje átlátszó. Régen volt már ilyenem, egyszercsak elmúltak, de nem tudom mitől jön néha elő...
2010. nov. 28. 20:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg nem szoktál hamuba nyúlni? Nekem ilyen akkor volt, amikor az elégetett avar hamujában kotorásztam.
2010. nov. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!