Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon izzadok mit tehetek ez...

Nagyon izzadok mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Mikor lent vagyok a barataimmal akkor is folyik rolam a viz es amugy lany vagyok mit tehetek ez ellen? 13/l

2015. aug. 31. 10:28
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Ha semmilyen dezodor nem vált be akkor menj bőrgyógyászhoz ő tudd ajánlani olyan gyógyszert amitől elmúlhat.

De ha nem akarsz menni akkor ajánlom ezeket nekem beváltak:

●IDROS5 (drága ugyan de egy fujás az izzadós területre másnap nem fogsz izzadni ott)

●SOLUTIO ANTISUDORICA (ez jóval olcsóbb de a másik hatásosabb de szerintem elsőre ezt próbáld ki)

Ha mégis dezodort szeretnél akkor én ezeket ajánlom:

●Nivea

●Rexone

●Garnier

(Az IDROS5 és a SOLUTIO ANTISUDORICA ezeket patikában lehet kapni és hónalj, láb, kéz és egyéb testrészekre lehet használni de ha a fejed izzad nagyon akkor szerintem ott nem lehet használni de a fejnél használj hintőport)

Ui.: Bocsi a helyesírási hibákért telefonon írok:)

2015. aug. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, pedig letusolok langyos vízzel + 24h -s deo, de semmi :/ szerintem nekem a stressz miatt van
2015. aug. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hintőpor... be szórod magad vele ahol izzadsz és ez meg oldja... láb szagra is jó...
2015. aug. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!