Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogakon a korona nikotin...

Fogakon a korona nikotin mentesítése milyen lehetőség van?

Figyelt kérdés
Kb egy éve koronát tettek pár fogamra. Akkor még nagyon sokat cigiztem. Most lassan 1 hónapja nem cigizek (29 napja) Arra lennék kíváncsi, mivel lehet eltávolítania koronáról a lerakódott nikotint? Milyen fogkrém, praktika vagy eljárás? Amikor megcsinálták, nagyon szép és világos színe volt, de a cigi nagyon besárgította és a sima fogfehérítős fogkrém nem jó rá-tapasztalatom szerint.

#fog #fogászat #korona #fogfehérítés #nikotin-mentesítés
2015. szept. 2. 05:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A nikotin nem rakódik le a fogra, az max kátrány, de még valószínűbb, hogy fogkő.
2015. szept. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kalapács, vagy, és fogó!
2015. szept. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

azta de vicces vagy... a kerdes engem is erdekelne.

amugy meg siman lerakodik a fogon is es nem fogko. ahogy az ujjadon is fogko,ahol fogod a cigit? xd

2015. szept. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

olvastam néhány cikket, leírást az MMS.ről. De mert nekem nincsenek húszezreim megrendelni, magam készítem itthon fillérekből, csak az alapanyagokat veszem hozzá.

Már két éve ezzel mosok fogat,-ugyan elötte sem voltam nagy fogkrémpazarló- azóta tiszták, fehérek, és legfőképp szilárdak a fogaim. Hetente, vagy kétszer szoktam fogat mosni. Ha a száj, a nyál baktériumölő képessége a toppon van, nem is kell többször, a szervezet karban tartja magát!

Meg lehetne próbálni, hátha a koronát is kifehéríti. A citromsav tartalmánál fogva szerintem eredményes volna.

Ha kell a recept írj privát

2015. szept. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!