Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek levehetem már a...

Szerintetek levehetem már a ragtapaszt a fejemről, ha hétfőn műtöttek? FONTOS L/18

Figyelt kérdés
Hétfőn levettek 2 kidudorodó anyajegyet a fejemről, és azt mondta az orvos, hogy 3 nap után már moshatok hajat, de természetesen nem fogok még. A kérdésem az lenne, hogy levehetem-e már a ragtapaszokat? Kicsit ijesztőnek tűnik, hogy ha leveszem akkor ott lesznek a varratok.

2015. szept. 3. 14:04
 1/6 anonim válasza:
Ha a doki azt mondta, hogy leveheted, akkor szerintem nyugodtan! Az már rajtad áll, hogy melyiket viseled el könnyebben, azt, hogy a ragtapaszt lássák mások, vagy a varratokat :)
2015. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vedd,aztán ha zavar rakj fel másikat. Bár jobb lenne,ha kicsit szellőzne a seb.
2015. szept. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Levettem.
2015. szept. 3. 14:32
 4/6 A kérdező kommentje:
Még az lenne a kérdésem, hogy betadint rakhatok-e az egyikre, mert picit fáj? Ártani nem árt, vagy mégis?
2015. szept. 3. 14:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Rakj!
2015. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegyél rá feltétlenül jódot.
2015. szept. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!