Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két helyen dolgozom, heti egy...

Két helyen dolgozom, heti egy szabadnappal, akkor sem sokat pihenhetek. Ez veszélyes? Mit csináljak, hogy bírjam?

Figyelt kérdés
Még bírom, de vannak rosszabb napjaim, mikor már hazajövök, ledőlök picit pihenni és azonnal elalszom.Vagy a buszon, vagy melóhelyen jön rám az alhatnék.Néha vannak pörgösebb napjaim is, mikor teli vagyok energiával, de ritkán van ilyen.Két helyen dolgozok, mindkettő takarítás, tehát fizikai munka, napi 8 óra.Én választhatom ki, melyik két napom legyen szabad, de hát az egyik szabadnapomat arra használom, hogy a másik melóhelyemre bemenjek.Így marad egy igazi szabadnap, de arra is mindíg jut tenni való.Munka után ha hazajövök sem tehetem meg mindíg hogy pihenjek, mert néha a házimunkát is el kell végezni és szeretnék a hobbijaimmal is foglalkozni.Hogy lehetne ezt emberibb módon megoldani, hogy a munkahelyek is megmaradjanak és ne rokkanjak bele?Valami időbeosztási, táplálkozási tanács, stb lenne jó.
2015. szept. 7. 11:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mondják azt, hogy meg kell tanulni rövid idő alatt sokat aludni, gyorsan kell aludni.

Ebben tud segíteni a jóga, meditáció, stb, ami egyensúlyba hoz, csökkenti a stresszt.

A sport is bele fog így férni az életedbe, mert kipihentebb leszel és az is kiváló a stressz levezetésére.

2015. szept. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!