Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Január óta nem nőttem egy...

Január óta nem nőttem egy centit sem. Van esélyem arra, hogy ezután egyszerre nőjjem ki magam?

Figyelt kérdés
év eleje óta 158 cm magas vagyok, 14/L (novemberben 15). fogog még nőni? van esély arra, hogy ezután hirtelen nőjjek meg?

2015. szept. 8. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Van! Ne aggódj, és sportolj, mozogj, étkezz egészségesen!

Gyümölcs, zöldség, tojás, tej, sajt, stb.

2015. szept. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben köszi!
2015. szept. 8. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Van, de azért nézd meg, hogy szüleid/nagyszüleid milyen magasak, mert ha ők is 160 cm körül vannak, akkor ne várj csodát.

Én 12 éves korom óta vagyok 159 cm és azóta semmit nem nőttem, pedig már 18 éves vagyok. Persze nálunk anya is, nagymamám is, nagypapám is kifejezetten alacsony, apa sem egy igazán magad ember (174 cm). Szóval lehet, hogy fogsz nőni, de egyáltalán nem biztos.

2015. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a szüleim és úgy összességében a családom mind magasak vagy átlagos magasságúak. most per pillanat nincs a családban senki, aki alacsonyabb vagy ugyanakkora lenne mind én, mindenki magasabb.
2015. szept. 9. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!