Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 9 szem 0,5 mg Frontin beszedés...

9 szem 0,5 mg Frontin beszedésétől egyszerre, mi baja lehet az illetőnek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 28. 00:29
 1/5 anonim válasza:
Random internetes kommentelő véleménye: nem erős gyógyszer, elvileg nem lesz probléma. De az ilyeneket nem szabad elhinni.
2015. aug. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Leginkább semmi, álmosságon, esetleg szédelgésen kívül.
2015. aug. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem halsz bele, ha erre vagy kíváncsi. Egyszeri eset nem fog semmi károsodást okozni.

Álmosság, fáradtság, szédülés, emlékezetkiesés lehet.

De többször ne csináld, mert több esetben, vagy állandó ilyen használat sok mellékhatást okozhat, és a májadnak sem túl jó-sőt.

Én ha nagyon ki vagyok, 4-et szedtem már be, de általában 2 db 0,5 mg-os elég.

Egyszer annyira kivoltam egy hétig, hogy én is ilyen nagy dózisokat szedtem be, de nem volt értelme.

Ha a 2-4 szem nem segít, akkor idegösszeomlásod is lehet, és tuti hogy 9 szem, de egy doboz sem fog segíteni.

Próbáld meg átvészelni azt az 1-2 hetet, amíg ez tartani szokott. Ha meg úgy érzed nem bírod ki, menj be a pszihiátriára, ott talán tudnak más gyógyszerrel segíteni.

Szóval nincs értelme ilyen sokat beszedni, az a tapasztalatom, mert 4 szem nem hat, akkor már úgy sem fogja több sem lecsillapítani a lelkedet.

Próbálj meg inkább aludni.

A legtöbb ember az egyéb dolgok mellett azért kap idegösszeomlást, mert nem tudja rendesen kialudni magát, és túl fáradt az agya meg az idegei...

2015. aug. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Attila Bé ***** válasza:
Én 1mg-osból szedek napi 4-et, de mivel benzodiazepin, néha kihagyok 1-2 napot, mert hamar hozzászokik a szervezet, és utána hiába növelném a dózist. Hosszútávon praktikusabbak a feszültségoldók, azokhoz általában nem szokik hozzá a szervezet (vagy legalábbis lassabban). De nem praktikus támogatni a pharmamaffiát, ha nem muszáj, és ezzel párhuzamosan magunkat is károsítani.
2015. aug. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En nem hiszem, hogy jo lenne ennyit beszedni. Nem tudom mi tortenik veled pontosan ha ennyit beveszel, de en nem lepnem tul az orvos altal ajanlott mennyiseget, mert veszelyes lehet!!! Es megprobalnam lassan elhagyni, ha tudom.....Persze vannak krizisek, amikor tenyleg kell a gyogyszer, de ne jatsz a tuzzel!!!
2015. aug. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!