Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon megijedtem segítség mi ez?

Nagyon megijedtem segítség mi ez?

Figyelt kérdés
Ma tesiórán volt egy hülye feladat hason fekve kellet előre menni úgy hogy előre egyik váll aztán a másik. Fura hangott hallottam. Itthon azt csináltam hogy álltam egyhelyben és leeresztettem az egyik vállam aztán fel aztán le a másikat és fel. Gyakorlatilag mintha csak a vállammal hullám mozgást végeznék. A gerincem nagyon furcsa hangott adott. Olyat mint tesiórán szóvan lem csak képzeltem. A hang olyan mintha egy fém golyót gurítanék a padlón ez nem pontosan jó példa de ez hasonlít a legjobban. Ma voltam háziorvosnál délelött ő mondta van egy kis gerincferdülésem. Ez okozhatja és ortopédushoz kell beutaló nektek volt már hasonlótok anya azt mondja neki volt hasonló fuatal korában de aggódok. Egy kicsit hipochonder vagyok. Nem fáj nem recseg vagy feszül de idegesít a hang. Mostanában elég furán érzem magam és néha mintha kicsit nehezen kapnék levegőt. Ezt akkor gerincferdülés okozza kb 5 hónapja voltam ortopédián de ott nem foglalkoztak velem igazán. Házi orvoshoz nem akarok vissza menni mert anyám is ott volt ma (mert kellet beutaló laborra és jól lejáratott) mit kéne tennem

#gerinc #ortopédia #nehézlégzés #enyheszúróérzésmellkasban #furagerinczaj
2015. szept. 9. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem a gerincedet hallottad, hanem a kulcscsontodat, illetve a vállizületet. Az emberek jelentős részénél szélsőséges terhelésnél ropog. Különösen, ha valaki vékony. Nem kell besz..rni. Normális.
2015. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel járatott le?


Mit csináltak az ortopédian?

2015. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Minden hülyeséget mndott pl hogy szívrohamot meg iesmit képzelek be iet nem is csináltam. Ortopédián voltam mellkasi deformitás gerinc ferdülés lúdtalp miatt. Gerinc ferdülésem nem volt se lúdtalp. A mellkasi def pedig hogy be van nyomódva a szegcsontom alsó fele. De az orvos 1 g..i volt ha megmertem szólalni üvöltött velem ő az orvos ő tudja de látom/érzem hogy nem
2015. szept. 10. 05:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!