Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epilepsziás vagyok van rá...

Epresvotka kérdése:

Epilepsziás vagyok van rá valami gyogymod?

Figyelt kérdés

2015. szept. 11. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Mért, az orvos nem adott gyógyszert?
2015. szept. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Orvos látott már?

Epilepsziától függetlenül nem ártana...

2015. szept. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Járok orvoshoz de csak gyocerel tömi a fejem marékszámra kel enem regel este -_-
2015. szept. 11. 18:02
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez meg nem megoldás de ha azt kérdezem hogy valami más megoldást kéne keresni vagy akkármit kérdezek a betegségel kapcsolatban egyböl ( ööööö
2015. szept. 11. 18:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Van amire nincs gyógyszer.
2015. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ketogén diéta, de csak orvosi ellenőrzés mellett.

[link]

2015. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Régen iszonyatos betegség volt, az epilepsziásokat őrülteknek tekintették, ráadásul gyakran megsérültek a roham alatt. Ma már gyógyszeres kezeléssel szinte tünetmentessé tehető a beteg. Örülj neki. Rengeteg embernek kell rendszeresen gyógyszert szedni, vagy szurkálni magát, sok bajra meg semmi gyógyszer nincs.
2015. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Milus888 ***** válasza:

Nem példaértékű és nem is mondom hogy kövesd de engem orrba szájba tömtek gyógyszerrel, aztán meguntam hogy csak rosszabb. Függő lettem és nem bírtam 1 napot sem gyógyszer nélkül.

Aztán erőt vettem magamon és életmódot váltottam. Sport, 8 óra alvás, ami nagyon fontos, kerülöm a cukrot és amikor tehetem meditálok.

1x 1x még előfordul nem tagadom, de fele annyira sem szörnyű mint mikor a gyógyszerek miatt teljesen kiszámíthatatlan volt hogy hol mikor milyen és mennyi ideig tart

2015. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Van, beszélj egy orvossal és felírja a neked megfelelőt. Ahogy az előző is mondta, addiktívak és más, egészségesebb megoldás is van. Szélsőséges esetben műtét is felmerülhet, hosszútávon talán nem olyan költséges, mint mondjuk egy temérdek gyógyszer naponta
2016. ápr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!