Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 5 hete vegázok, lehet hogy...

5 hete vegázok, lehet hogy ezért nem jön meg a havim?

Figyelt kérdés
Lehet azaz oka hogy nem jött meg a havim amiért vegetáriánus vagyok kb 5 hete? Most már 6. napja késik. Nem hiszem hogy terhes lennék.
2008. szept. 8. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan táplálkozol, nem amolyan anorexiás vega vagy, akkor elvileg nme befolyásolhatja a menzit. Sztem ha nem jön meg pár napon belül, akkor doki.
2008. szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán anorex a dolog. Csak nagyon sokat stresszeltem mostanában. Terhes meg sztem azért nem lehetek mert használtunk gumit és nem is szakadt ki szóval... de lehet hogy csak magamat győzködöm. Meg igy 5 hét után csak lenne valami terhességi tünet akkor (am nincs eddig). Vagy nem :S
2008. szept. 8. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Írod, hogy sokat stresszeltél mostanában. Attól is lehet!
2008. szept. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én nem vagyok vega, de nem szeretem a húst... kb 7 éve nem eszek vagy nagy nagy ritkán... De a havimat még nem befolyásolta... Én is inkább a stresszre tippelek...
2008. szept. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!