Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy gyogyuljak ki ebbol? 22L

Hogy gyogyuljak ki ebbol? 22L

Figyelt kérdés

Teljesen megkeseriti a mindennapjaimat. Folyamatosan attol felek, hogy csend van a teremben, es nekem megkordul a gyomrom.

3 evem van meg vissza, de minden napom rettegessel telik, hogy mi tortenik akkor, ha kurzus vagy szeminarium alatt nekem folyamatosan korog a gyomrom. Sokszor van, hogy akkor is korog, ha epp nem vagyok ehes, de rettegek attol, hogy megtortenik velem ez a dolog.

Rengetegszer kezdtem el egyetemet,de sokszor ez volt az oka, amiert nem mentem be orara, mert feltem, hogy ez fog velem tortenni.


2015. szept. 14. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Tipp: ha elkezd korogni, rögtön köhögni kezdesz, elnyomva a hangot, legfeljebb azt hiszik a többiek, hogy furcsa hangon köhögsz.
2015. szept. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez IBS, kezeltesd magad.
2015. szept. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A korgás emésztést ürülést jelez , ez nem betegség . Az üres gyomor se azt jelzi éhes az ember , étvágy és éhség között van eltérés . Tiszta víz segít és a vért is frissíti .
2015. szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2015. szept. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Itt elsosorban nem a gyomorkorgason van a hangsuly, volt, hogy honapokig ha az emberek kozott voltam nem volt semmi, csak maga az, hogy elotte valo nap egesz nap azon agyalok, hogy vajon holnap fog korogni vagy sem.
2015. szept. 14. 16:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy fóbia. Pszichiátriai kezelést igényel. A korgás lehet a gyomorideg okozta görcstől is. A rossz ebben az, hogy pont azért vagy ideges, mert félsz hogy korogni fog a gyomrod. Az idegességtől pedig tényleg elkezd korogni. Tényleg pszichiáter kell, mert ha már az elkerülő magatartást is elkezdted, akkor elég sok gondot okoz majd a jövőben. Addig pedig érdemes menta, vagy komlóteát inni, vagy keverve, mert ezek némileg nyugtatják a gyomrot. A korgást nem szüntetik meg, de a gyomorideget enyhítik.
2015. szept. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma is pont ez volt a helyzet. Egesz ejjel alig aludtam, mert attol feltem, hogy rogton az elso nap less valami. De vegul nem volt semmi.
2015. szept. 14. 16:50
 8/8 anonim ***** válasza:

#6-os válaszolóval teljesen egyetértek.

(24/F orvostanhallgató)

2015. szept. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!