Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha dolgozok, nem iszok alkohol...

Ha dolgozok, nem iszok alkoholt, meg hetvegente sem, viszont ha kitor a szabadsag, akkor minden nap, es nem keveset, lehet ebbol bajom?

Figyelt kérdés
szabi alatt ilyen egy-kethetes idoszakokat kell erteni, amikro nyaralni megyek, baratokkal talalkozok, vagy csak elsorozok az erkelyen, vizparton, mert nagyon jol esik. De ugy iszom ilyenkor a piakat, mintha udito lenne, pl delutan elkezdek sorozni, es estig siman lemegy 4 doboz, van hogy meg tobb is,pl ha atjonnek baratokel, vagy megyek valahova szorakozni, ilyenkor siman 8 is legurul reggelig. Aztan masnap delutan megint, es igy megy kb 2 heten at. A fennmarado idoszakban viszont teljes absztinencia, van hogy honapokig is. Lehet ettol majkarosodasom? tomenyet soha nem iszok, bort csak ritkan, sor megy es froccs. Ja, van hogy fesztivalozni is jarok, na ott szamolatlan ennyisegben iszom a sort, bar 10nel tobb sosem fogy el 24 ora alatt. 33N
2015. júl. 11. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Ha részegen leborulsz az erkélyről lehet. Nyilván egészségesnek nem egészséges de nagyobb bajod szerintem nem lehet belőle, de ez emberfüggő is.
2015. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hat szerintem is, hiszen vannak, akik evtizedekig isszak meg ezeket a mennyisegeket minden aldott nap, sot van aki ebren toltott oraiban folyamatosan iszik, es ugyis elel 60 70 eves koraig, nalam meg csak idoszakos a duhajkodas, es tud regeneralodni a szervezetem kozben. remelem nem kapok majkarosodast ennyitol, vagy majd csak 20 ev mulva
2015. júl. 11. 20:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Komolyan 33 vagy?
2015. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem, 13 csak elirtam
2015. júl. 11. 20:08
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Nyugodj bele, hogy alkoholista vagy.Nem a mennyiség, nem az alkoholos ital fajtája számít, sőt nem is a rendszeresség, hanem az, hogy ezek szerint csak így érzed magad felszabadultnak és boldognak.
2015. júl. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem az a kerdes, hogy alkoholista vagyok e vagy sem, hanem hogy ket heten belul meghalok e ennyitol, vagy sem. lehet nem volt vilagos. nem erdekel az alkoholizmuson valo nyenyerges :D
2015. júl. 11. 20:36
 7/12 anonim ***** válasza:

"remelem nem kapok majkarosodast ennyitol, vagy majd csak 20 ev mulva"


Hát bocs, de ebből én nem igazán tudok arra következtetni, hogy tényleg egy normális felnőtt vagy.

2015. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mondom hogy nem ez a kerdes, normalfag. a kerdesre valaszolj, ha nem tudsz, akkor maradj csendben, ne masok eletvitelen hoborogj.
2015. júl. 11. 20:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen lehet bajod belöle
2015. júl. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem az életviteleden "háborogtam", hanem a tudatlanságodon és stílusodon
2015. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!