Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a drogokról?

Mi a véleményetek a drogokról?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 15:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Hidegen hagy.
2010. márc. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem akik használják, azok vagy nagyon ráérnek, vagy lelki betegek...

95%uk füvezéssel kezdi, majd egyre jobbat akarnak.. Aztán már heroinfüggők lesznek..


Tudom hogy megy ez, testközelben láttam ilyet.. Szerencsére a felépülést is a legaljáról... De szegénykémnek nem kellett volna sok ahhoz, hogy meghaljon.. :(

2010. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
A drog rossz! Ééérteeeem?
2010. márc. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak lelkisérültek és az unatkozók használják, és ha ügyesen csinálod nem kattansz rá. A drogok egy új világot mutatnak meg (ami persze nem valós). A körülöttetek élők fele legalább drogozik (úgy hogy ti nem veszitek észre, titokban).
2010. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Kedves előző válaszoló: hogy lehetne már "ügyesen" drogozni??? az ember totál leépül tőle-és ha vki drogozik, azt simán észre lehet venni, ha vki kicsit is ért hozzá.

A véleményem róluk a következő: hiába gondolja az a sok idióta aki arra készül hogy kipróbálja, hogy segíteni fog vagy hogy bármit is megold, mert köze nincs a valósághoz! Igen, első néhány alkalommal jól érzi magát tőle, de utána egyre lejjebb "csúszik", mig el nem éri az apátiát...teljesen felborul a rend. És azért olyan piszok nehéz leszokni róluk, mert a zsírszövetekben rakódik le. Szal nem érdemes kipróbálni...

2010. márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
igazi hozzáértő lehetsz.
2010. ápr. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Hát, elég tájékozott vagyok:):)
2010. ápr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 psytom ***** válasza:
az első válaszoló szerintem hülyeséget írt, ugyanis a pc játékok, a nikotin, a koffein, az alkohol, a játékgépek sőt az algopirin is drog, függőséget okoznak. A drog jelentése gyógyszer. Más, ha illegális kábítószerekről beszélünk. A legkeményebb a nikotin és a Heroin szerintem. A legális, elfogadottabb szerekkel lehet okosan bánni, sőt sztem a marijuana-val is, csak senki bir mértéket tartani, mert túl jó az összes.
2010. jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

baromsáág, hogy aki drogozik bulikban, az heroinista lesz...ááá

én is speedezek meg ekizek, éés nem vgayok örült drogos:S

2010. jún. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
háát...igazából én szoktam alakalmanként füvezni(1 hónapban 2szer) jól esik mert tényleg jó hogy ott vagytok haverok és röhögtök...meg minden szóval a füvet egy jó dolognak tartom...de mást...ááá nem ...az iylen kémiailag előállított szennyeket soha nem próbálnám....inkább akkor egy-két pohár wiskey...:D ennyi a véleményem
2010. jún. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!