Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a drogokról?

Mit gondoltok a drogokról?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Drog az rossz, értem?
2011. aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Réti bubuzér ***** válasza:
21%
Mindennek megvan az ideje, a drogoké az egyetem.
2011. aug. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Nem szoktam drogról gondolkodni. Amúgy csak a gyenge lúzerek drogoznak, ugyanúgy, mint aki cigizik, az is az
2011. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

a drog egy fos.. egy normális emberből pillanatok alatt egy lecsúszott szánalmas senkit csinál, aki fullra leszarja, ha valaki segíteni akar neki, sőt még fel is van háborodva, hogy "mit kell beleszólni az életébe". Ez persze függ attól hogy milyen drog, meg mennyi, de egyáltalán nem éri meg.

Ja, ha a társaságodba van valaki aki rá akar beszélni, hogy próbálj ki valami sz*rt nyugodtan b*sszad pofán, mert az ilyen nem barát.

2011. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Baby Firefly ***** válasza:
nem támogatom a drogokat de az éleetben valamijen szinten tapasztaltnak kell lenned igaz az is hogy megvan az ideje de ha azt mondod sszaR és nem is tdod mijen a sszar mert akkor egy faszz leszel ha meg van fogalmad róla hogy mijen akkor okosabbnak érzezeted magad...
2011. dec. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!