Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőrgyógyászhoz egy teljes...

Bőrgyógyászhoz egy teljes hónap múlva kaptam időpontot de nagyon nagyon nem tetszik nekem az egyik anyajegyem mellékeltem képet?

Figyelt kérdés

szerintetek menjek fizetős orvoshoz inkább vagy ez csak egy ártalmatlan anyajegy?

[link]

[link]



2015. szept. 19. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Eléggé gáz, sajnos nálunk is ez van, hogy nincs sürgősségi ellátás a bőrgyógyászaton és egyébként meg kb. 1 hónap, mire az ember időpontot kap, így ha nekem olyan problémám volt vagy van, ami sürgős, mert problémát okoz, akkor én el szoktam menni privátba.

Mióta ilyen ez az anyajegy?

Én lehet, hogy nem várnék vele, bár ha már egy ideje ilyen, akkor nem gondolnám, hogy pont az az 1 hónap számítana már, de hát sosem lehet tudni.

2015. szept. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazából nem figyelgettem, sűrűn csak most, hogy átnéztem magam (nagyon sok és egyre több anyajegyem van) feltűnt, hogy nem ilyen volt régebben. Ha kérnék esetleg beutalót a dokitól bőrgyógyászhoz, úgy sem látnának el? Most tervezünk babát így inkább arra gyűjteném a pénzt, mint bőrgyógyászra. De lehet megvárom akkor az egy hónapot, tényleg nem tudom mióta ilyen
2015. szept. 19. 09:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Kifejezetten melanómaszűrésre kértél időpontot? Sok helyen a hét meghatározott napján van erre külön rendelés, ami nem beutaló- és időpontköteles. Nem tudom, merre laksz, érdemes lenne megnézni, van-e nálatok ilyen, vagy újra felhívni őket, és elmondani a konkrét problémát, ami miatt sürgősséggel mennél be.
2015. szept. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kptagtdwgatdpwapteag válasza:
51%
Olyan a rendszer sajnos, hogy csalni kell azért, hogy megkapjuk ami jár. Én egyszer azt csináltam, hogy bementem a sürgősségire, mert volt egy fura anyajegyem és nem akartam vele 6 hetet várni, ezért azt hazudtam nekik, a sürgősségin, hogy egyszercsak vérezni kezdett az a valami ott a hátamon amiről nem tudom, hogy micsoda és hogyan került oda. Mivel a sürgősségin általában nem bőrgyogyászok vannak, meg ugye van azoknak elég más dolguk, hát adtak egy beutalót a bőrgyógyászatra. Azzal még aznap be is jutottam a bőrgyógyászatra. Hát, ez is egy módszer. De legalább célravezető...
2015. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!