Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek az nyomasztó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek az nyomasztó ha a fiú 3 hónap után is csak néz titeket és nem kezdeményez?

Figyelt kérdés

Úgyértem hogy mikor meglát téged néz,próbál szemezni.és ezt minden alkalommal.

Egy idő után ráuntok a pipogyára és nem foglalkoztok vele többet?

Vagy mit éreztek ilyenkor?



2015. febr. 2. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
attol függ mennyire fontos az illető ..én azóta is szenvedek miatta L mindig furcsán érzem magam amikor rám néz..de még nem sikerült se hozzá szoknom se kiszeretnem az illetőből
2015. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha fontos nekem,és nekem is tetszik akkor kezdeményezek én..Hiába vagy nő.


Ha pedig annyira nem,akkor nem foglalkozom vele.

2015. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Inkább zavaró lenne. Az nagyon nem esne jól, ha nekem is bejönne a srác és mi a csudának nem lép? A csodára vár?

De valószínűleg nem foglalkoznék vele. Valószínűleg nem érett arra, hogy leszólítson, ez nem baj, viszont félreérthető. Azon gondolkoznék: látom, hogy bejövök neki, de nem szólít le. Azért nem szólít le, mert van valakije vagy mégsem jövök be neki eléggé vagy csak szórakozni akar?

23N

2015. febr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Legszivesebben meg is ölném

mi értelme van, hogy húzzuk ezzel egymás agyát?

igenis lépjen, ennyire nem kell lenni betojva, egyszer élünk itt nem?

2015. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Könyörgóm , ha a lány egyértelmű jeleket küld neked ,hogy igen is bejösz neki akkor nehogy már a lánynak kelljen kezdeményezni. Légy már férfi legalább annyira hogy megszólitod vagy valami. Mert különben igen zavaró tud lenni ha valaki csak bámul és bámul rád hónapokon keresztül.
2015. febr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Röcsögei Péter ***** válasza:
Lányok! Azt jelenti, jó lenne veled, de nem takarítottam 2 éve otthon, csak a pizzafoltos laptopomat püfölöm, meg arduínózom és nem merlek megszólítani, mert leégnék, ha el kéne hívnom téged hozzám. Meg 10 éve nem beszélgettem lányokkal, 30 éve nem olvastam könyvet, 25 éve nem voltam színházban, lyukas a zoknim, nem borotvált a fanszőrzetem, nem sportolok. De szexuális vágyam túl sok is van emiatt, de ésszel tudom, hogy jobb meg sem szólítani, mert egy életre elrontanálak.
2018. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!