Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes-e CT-t csináltatni...

Érdemes-e CT-t csináltatni egy kis orrkagyló mütét előtt?

Figyelt kérdés

Már több éve kronikus orrdugulásom van, hol jobb, hol rosszabb. Volt már egy sikertelen műtétem, akkor a középső orrkagylót műtötték.

Nemrég voltam fülorrgégésznél, belenézett azzal a kis kamerával, és megállapította hogy a kis orrkagyló meg van nagyobbodva és egy kis orrhkagyló műtét esetleg segítene.

Az lenne a kérdésem, hogy érdemes -e CT-t csináltatni, az többet kimutat-e esetleg, mert nem szeretném ha feleslegesn műtenének.

köszönöm a tanácsokat.


2015. szept. 19. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ezt így nem te döntöd el, ha kell CT akkor azt úgyis javasolja a gégész, ha meg van felesleges kidobandó pénzed magán CT vizsgálatra akkor csináltasd meg.
2015. szept. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem kell fizetni erte, de az orvosokkal eddig nem volt tul jo tapasztalatom, miutan egy mutetert kiadtam egy csomo penzt ami semmit nem hasznalt. Az egyik fulorgegesz az meg egy rendes kamerat sem hasznalt, es ugy kuldott volna mutetre. Ez teljesen abszurd. Szoval hogy mit javasolnak es mit nem az nem egeszen mervado.
2015. szept. 20. 02:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!