Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pszchológushoz szeretnék...

Pszchológushoz szeretnék járni. Mit tegyek, hova mehetnék? Kell érte fizetni?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy egy 18 éves meleg fiú vagyok. Alapjáraton egy vidám, mindenkire mosolygós ember vagyok, viszont nagyon magányos. Nincsenek barátaim. Egy se. Soha nem is volt. Nagyon szeretnék lány barátokat, akikkel nem csak facebook-on tudok beszélni, hanem személyesen is és megölelhetném ha szomorú vagyok vagy csak simán kibeszélhetném velük a pasikat. :)

A másik, amiatt szeretnék pszichológushoz járni, hogy kamaszkoromban elég nehezen jöttem ki a szüleimmel, ami szerintem mély nyomot hagyott bennem, annak ellenére is, hogy már sokkal jobb a kapcsoltaom velük.

Megint másrésről azért, mert nem igazán vagyok tisztában a nemi identitásommal sem, ami miatt folyamatosan örlődöm.

És van még ezen kívül kisebb-nagyobb problémáim is, amelyeket nem szeretnék ide leírni.

Szóval csak azt szeretném tudni, hogyan vehetek részt rendszeresen egy ilyen pszichológussal történő beszélgetésen.



2015. szept. 21. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok magánpszichológus van, saját rendelővel is, de ha ingyen akarod megúszni, és még középsulis vagy, akkor men ja el az iskolai pszichológushoz. Elvileg kötelesek biztosítani számodra, egy ingyen elérhető pszichológust. Ha fősulis vagy, akkor nehezebb a történet, mert ez, ha jól tudom iskolafüggő, és lehet, hogy nincs mindenhol erre térítésmentes lehetőség.
2015. szept. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ftf1983 ***** válasza:
Őket ajánlom [link] Itt kifejezetten specializálódtak az LMBTQ emberekre. A rendelőben dolgozó szakemberek is érintettek, tehát nem para, hogy meleg vagy-
2015. szept. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! :)

Ha gondolod írj nekem, szívesen barátkoznék veled, nekem sincsenek barátaim. :/ Mindig én kerestem őket, ők meg soha és így belefáradtam. 20/L

2015. szept. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!