Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok, tejcukor...

14 éves vagyok, tejcukor érzékeny. Mivel nincs semmi mellékhatása ha akármi tejterméket fogyasztok, ezért szoktam . Nem tudom hogy ez lehet-e az oka. de mostanában amikor székletet ürítek akkor iszonyatosan fáj. és néha véres is. miez? :O

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Az inkább aranyér lesz :)

Vegyél egy aranyér kenőcsöt a gyógyszertárban.


Ennek nincs köze a tejhez, de attól függetlenül inkább ne igyál, mert az emésztésednek sem tesz jót a tej.

2010. márc. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tejcukor érzékenyek inkább hasmenősek, nem pedig székrekedésük van! De ha valóban tejcukor érzékenységed van nem ártana visszaszorítanod, vagy legalábbis minimálisabbra venned ezeknek a termékeknek a fogyasztását. Nehogy a tünetmentesség egyszercsak visszavágjon. Aranyérre gondolok én is! De csak abban az esetben ha megtörölted székelés után és szinte élő vér, akkor igen. De ha a székletedben van vér az bizony már komolyabb dolog, ezt azért tisztázni kellene, mert akkor a tejcukor diétádat maximálisan bekell tartanod. Ne hanyagold a panaszodat.
2010. márc. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De nem korai 14 évesnek aranyér?

2010. márc. 14. 10:43
 4/6 A kérdező kommentje:
És mitől alakulhatott ki?
2010. márc. 14. 10:47
 5/6 anonim ***** válasza:
a székrekedéstől, illetve az eröltetett székeléstől
2010. márc. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 14 évesen volt először aranyerem, szóval nem korai. Sőt, már olvastam olyat is, hogy egész pici gyerekeknek is kijött.
2010. márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!