Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félek az oltástól, szinte...

Félek az oltástól, szinte mindig nagyon rosszul vagyok, elájulok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly amikor először oltást kaptunk,nagyon rosszul voltam,aztán másodszor mikor kaptunk szinte elájultam,szerencse hogy ott volt az orvos és felemelte a làbaim,adott vizet,stb...

Aztán erre 2 hónappal annyira erős volt a menstruációm hogy elájultam....

Szóval a vér,tű láttán nagyon rosszul leszek...

Igazából az oltás egyáltalán nem fáj,de ahogy kilépek a teremből és leülök egy székre,rögtön elkap a rosszullét,az a baj hogy hergelem magam...

Mit kéne csinálnom hogy ne történjen meg az ájulás?

SOS! Holnap oltást kapunk!!!



2015. szept. 23. 07:08
 1/6 A kérdező kommentje:
13/L
2015. szept. 23. 07:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd el ezt az orvosnak, és kérd meg, hogy pár percet pihenhess a rendelőben. Nyugi!
2015. szept. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérd meg szépen hogy felfeküdhess az ágyra és úgy adja be, és még feküdj egy 5 percig. Mond meg hogy ájulós vagy azért kéred. Én pl. A vérvételt csak fekve engedem mert fekve nem ájulok el.
2015. szept. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ellazulni, és erre figyelmeztesd a nővért is. Ha szükséges oltás után pihenj egy tíz percet, hasznos lesz.
2015. szept. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oke. Koszonom
2015. szept. 23. 13:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Ah, ugyanez volt velem us:))

13/l

2016. jún. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!