Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félek a hatodikos oltástól!...

Félek a hatodikos oltástól! Milyen érzés? Többi lent!

Figyelt kérdés

Nagyon fáj? Vagy mégis milyen érzés?

Holnap kapjuk és iszonyatosan félek!



2015. szept. 14. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért félsz, mert mindenki fél. Pedig már számos más oltást kaptál az életedben. Többek között ezt is megkaptad már 15 hónaposan. Rajta, tapogasd meg magad, nézz a tükörbe, fedezd fel, hogy még mindig élsz és egyben vagy. Ez holnap sem fog megváltozni. Mi több, ez egy fontos oltás, ami megvéd három veszedelmes betegségtől. Sőt, ha történetesen lány vagy, azért is nagyon fontos, hogy a leendő kisbabád egészségesen születhessen meg. Szóval hajrá! Mi ez a kis kellemetlenség, ha ennyi mindent kapsz cserébe? ;)
2015. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod! :)
2015. szept. 14. 22:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy szunyogcsipes!

Bocs hogy ilyen keson irok de most lattam meg, en is igy izgultam tavaly! (Hatodikos voltam most);D

2016. jún. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fáj. Mi is nagyon rezeltunk de alig éreztünk vmit ne félj nem fáj
2017. szept. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!